Jak donosi Katarska telewizja al.-dżazira, dzieci pracujące w Chińskiej fabryce farmaceutycznej w pobliżu Wuhan, wspominają o sabotażu dokonanym w jednym z laboratoriów przez uzbrojonych wojowników państwa islamskiego. Isis miało na celu odbicie 27 kuz, na których były przeprowadzane nieludzkie eksperymenty. Jak to na na araba przystało, nie obyło się bez gwałtów. Kozy nie protestowały. Jednak zamaskowani ludzie z czarnymi flagami nie wiedzieli nad czym pracowało laboratorium. Aktywiści internetowi „Anonymus” przyznali się do wielu włamań na chińskie serwery. Ich komunikat z września 2019 roku informował, że USA finansowało badania nad  bronią biologiczną ukierunkowaną do zwalczania arabów o podwyższonym poziomie testosteronu. Kozy miały być podrzucane w różnych rejonach państwa islamskiego i roznosić koronawirusa drogą płciową. Żołnierze z Isis mieli również swoje wtyki i odkryli te plany.

Zanim kitajce doszli do finalnego produktu wyselekcjonowani i długo uśpieni na terytorium Chin zamachowcy podjęli się pokrzyżowania tych planów, tyle że natura dżihadystów w postaci przemocy seksualnej wzięła górę. Nikt nie wie co działo się dalej z kozami i ich porywaczami.  Pod koniec grudnia został zablokowany film z yt. Nijakiego Edwarda Snowdena. Świat jeszcze nie wiedział o epidemi w wuhan, która już miała tam miejsce. Chińska republika ludowa starała się utrzymać wirusa w tajemnicy myśląc, że zaraza roznosi się wciąż tylko drogą weneryczną. Jednak części składowe tego nieudanego eksperymentu prócz białek spotykanych w wirusie HIV, Ebola, gruźlicy, kiły, rzeżączki, malarii i żółtaczki, jego podstawę stanowił wirus grypy i podobnie jak on potrafi się mutować.

 USA po incydencie umyły ręce odcinając się od sprawy i przeniosły zlecenie do Iranu. Tymczasem Jak donosi pewien ministrant o utajnionych personaliach, sprawą zainteresował się Watykan we współpracy z potomkami nazistów poukrywanych w różnych zakątkach na terytorium Argentyny. Watykan już dawno planował współczesne wyprawy krzyżowe wraz z niemieckimi fanatykami mającymi odbudowane zaplecze podziemnych wojowników,  tak bardzo zmodyfikowanych genetycznie, że ich twarze od sterydów nie przypominały już człowieka. Internetowi spiskowcy nazwali ich „Reptilianami”. Powstało wiele teorii wokół tych półludzi i pół-jaszczurów. Każda z nich jest bardziej pierdolnięta od następnej.

Do Wuhan wyjechało kilku badaczy z Włoch, dzierżących zadanie – zdobyć niedokończony eksperyment. Na miejscu napotkali agentów z Iranu ewakuujących się w pośpiechu z ogarniętego epidemią miasta.Nieświadomi zdobywcy wirusa wracają z próbkami krwi zarażonych do swoich krajów. Snowden donosi przez kolejny raz zablokowaną stronę, że Iran wycofuje się z projektu i oddaje próbki zleceniodawcom  a wirus roznosi się drogą kropelkową.

We Włoszech dochodzi do epidemii  „wirusa z Wuhan”. Tak go nazywają Europejczycy.  Wirus trafia do tak zwanej „strefy 51” i tam o badaniach wszelki słuch zaginął. Tramp twierdzi że jest w stanie przewidzieć ile epidemia potrwa i nie stara się jej opanować w szybszym czasie. Tysiące ludzi ochrzczonych fanatykami teorii spiskowych wprost krzyczą w Internecie, że żadne z państw nie chce zbyt wcześnie zażegnać kryzysu by pozbyć się ludzi pobierających emerytury, renty i świadczenia zdrowotne, bo tu jest największy odsetek ludzi umierających. Rządy wszystkich państw przyjmują strategię utrzymania przy życiu ludzi tylko tych, którzy płacą podatki. Inwestycja we wszelkie blokady i obostrzenia oraz chwilowy przestój w gospodarce za chwilę się zwróci. Niektóre starzejące się kraje takie jak Niemcy, społecznie ucierpią najbardziej ale ekonomicznie wyjdą na tym wirusie z zyskiem. Apel do czytelników. Jeśli jesteście w stanie pracować to róbcie to, bo państwo was pozabija umywając od tego ręce i  zrzuci winę na korona-wirusa.

 Przerywając tą szalę dziwnie pasujących zdarzeń, Nie macie wrażenia, że cały ten korona wirus to taka teoria spiskowa wygenerowana przez jakichś szaleńców? Podobno można go zdiagnozować z pewnością choćby 90% tylko po badaniach genetycznych, które drogo kosztują i wymagają dużo potrzebnej wiedzy. Testy polegające na obecności przeciwciał są bardzo mylne zważając na ich zdolność wykrywania każdej infekcji, Nie tylko tej konkretnej. Dzięki temu nie każdy może zweryfikować nawet czy taki wirus istnieje. Ma on cechy podobne do objawów grypy. Gdy wirus zostanie Pseudo-potwierdzony to zamykają pacjenta w obawie o zdrowie reszty społeczeństwa. Nikt nie wie czy ma koronkę czy zwykłą grypę. Mimo wszystko na skutek braku opieki medycznej, czy nie właściwego leczenia wiele pacjętów umiera na przypisanego siłą covida.

Gdzie jest ten Bandyta naciskający guzik, czemu nikt go nie ściga ? Tego zbrodniarza interesuje tylko czy chora osoba, która trafia pod respirator jest zdolna do przynoszenia dochodów dla systemu czy też nie. Jesteśmy świadkami elementów planu idealnego, agendy 2030 zmierzającej do pseudo-idealnego świata.

Trzymajcie się ciepło. Dziś zaczęli od tych chorowitych, starych i po wypadkach a skończą na mniej zamożnych. Wesołych świąt

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Żółty Wiesiek
Żółty Wiesiek
3 lat temu

To teoria najbliższą prawdzie.