Polacy. Jest mi bardzo przykro, że ktoś chce wyeliminować ludzi starszych i chorowitych ze społeczeństwa, wypuszczając ten wściekły wirus na wolność. Ktoś dobrze przemyślał sprawę by umierali ci co pobierają emerytury lub zbyt często nadwyrężają kasę „chorych”.

 Znaleźliśmy się w ciężkiej sytuacji kiedy musimy stać w biedrowej kolejce do kasy 40 min. Poziom telewizyjnych lemingów wzrósł w tym miejscu tysiąckrotnie. Wykupują nawet sól w ilościach hurtowych. Widocznie Indianie na początek wiosny przewidzieli potężny powrót zimy stulecia. Będą se chodniki tym sypać. Jakiś dziadek załadował se ziemię ogrodniczą do wózka ok. 20 worków – w czym mu to pomoże w czasie kwarantanny? Nie wiem. Brakuje też pieluch „Dada” i spirytusu. Dlatego apeluje nie magazynujcie tej substancji w pieluchach. Koronawirus nie przedostaje się przez szkło. Jesteście bezpieczni. Zalecam Olbrzymią dawkę optymizmu. Na szczęście biedra obiecała zapewnić codzienne świeże dostawy kustosza. Tego zawsze jest w opór 😀

Lemingi to paskudne zwierzęta. Właśnie teraz widać jak dużo  ludzi bezmyślnie ufa telewizji. Byłem w kolejce przed gościem który paskudnie się zachował wobec kasjerki. Ona z pewnością siedziała tam wiele godzin zwarzywszy na nawał paniki i w pewnym momencie kiedy byłem ostatni do obsłużenia przez ową panią, ona zawiadomiła kolejkę by skierowała się do kasy numer 2 bo chce wyjść za potrzebą lub inną sprawą do czego miała stalowe prawo w takiej sytuacji. Klient za mną, morda jak podrasowany down, z dużą pewnością siebie, mamusią za plecami i zadowoleniem na ryju odparł, że niestety już się rozłożył na taśmie chociaż wcale tak nie było wszystko miał jeszcze w koszyku. Ta pani nie protestowała. Policzyła jego i jeszcze jednego napaleńca. Może się bała, że ten też będzie tak samo podły. W sumie gdybym był lepszy od nich usunął bym się z moimi zakupami robiąc scenę poprzednikowi, mówiąc jak postrzegam jego facjatę. Pozdrawiam kasierkę nr 20 kasa 4 o godzinie 18:01 w czwartek. Następnym razem ustawię sobie na dzwonek takie jebutne kichnięcie albo kaszel palacza. Jak to panikarze usłyszą to nie odróżnią drzwi od ściany. A w Strzegowie drzwi się odsuwają po minucie stania przed nimi.

Czy ktoś zauważył że złotówka słabnie jak za PRLu? Tak. Dobrze wszyscy zauważyli. Walutą znów będzie papier toaletowy. Na szczęście ja mam jeszcze 200kg. Faktur z poprzedniej pracy i paragony z biedry w portfelu. A najbardziej się boję wojny, bólu dupy i tego, że kiedyś zapomnę portfela idąc na posiedzenie do sołtysa. Myślę więc, że korona-debila przetrwają karaluchy, lanosy i ja, bo mam szerokie paragony.

Nawiasem dodam jeszcze, że jakiś huj zastawia mi wiazd i naraża się na moją dobrą zabawę. Jego sprawa czy następnym razem zostawi mi więcej miejsca na skręt do mojej bramy. Z pewnością robi to świadomie. Spoko, ja też poczynię kilka świadomych trolli 😀 Tylko nie wiem, w którym etapie obkleję go karnymi kutasami. Na razie wiem że jego rejestracja to „WML-VV01”. I jego zdjęcie, które daję poniżej go ruszy. Jak nie, to się pobawię dłużej. To już na korzyść dla mnie 😀 he he…. Czytajcie dalej czy Bronek z kamaza okaże się ogarnięty? czy dalej będzie sadził agrest? A ciąg dalszy z pewnością niebawem nastąpi.

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments