Czytał sam psychodeliczny stolarz

Dnia 24 maja 2021 r. około godziny 18:34 Stanowisko Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Podkrajewie koło Zarośli Dużych otrzymało informację o podejrzeniu próby samobójczej, do której miało dojść w jednym z nowo powstałych bloków mieszkalnych zlokalizowanym przy ul. Zapchanej 9.

 Do zdarzenia zadysponowano 2 zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 3 w Zaroślach Dużych oraz zastęp z OSP Podkrajewo. Po dotarciu na miejsce zdarzenia strażacy sprawili skokochron, aby zabezpieczyć mężczyznę przed upadkiem z wysokości.

Równocześnie wykorzystano podnośnik mechaniczny, aby dostać się do mężczyzny, który znajdował się w oknie. W działaniach uczestniczyła także Milicja, która po wejściu do mieszkania przechwyciła mężczyznę i przekazała Pogotowiu Ratunkowemu.

Niestety zaalarmowane jednostki jak donosi rzecznik milicji w Zaroślach dużych trafiły pod nie ten adres. Z mieszkania zabrano szarpiącego się Pana Kazimierza D, który krzyczał, iż montował w tym oknie parapet. Nikt ze służb nie zdziwił się nawet gdy stwierdzono prawidłowo zapięte szelki, kask, rękawice i kamizelkę odblaskową z napisem „Kazimierz-bud”. Sprawę ma rozpatrzeć specjalnie powołana trzydziesto-osobowa komisja do spraw pomylonych interwencji w Podkrajewie. W skład której mają wchodzić wszyscy najlepsi specjaliści z rodziny wójta gminy Zarośle Duże.

 Tymczasem dziesięć budynków dalej Nijaki Mieczysław Ś. Nazywany przez mieszkańców „Ślimak” po ucieczce z własnego domu, wszedł na ósme piętro porterowego bloku, który jeszcze długo miał nie być oddany do użytku i po zamontowaniu partackiej kładki bez zachowania zasad bhp rzucił się z niej spektakularnie rozgrzewając się przed skokiem.

 Pan Mieczysław wykonał w locie dwa piruety i cztery salta tył jednocześnie. Niestety upadł z hukiem na siostrzenicę wójta gminy Zarośle Duże zabijając ją na miejscu, po czym wstał, zapalił papierosa i udał się i w stronę żabki po alkohol, którego nie zdążył donieść do wyjścia ze sklepu.

 Przyczyny śmierci Pani Dżesiki G. Siostrzenicy wójta gminy Zarośle Duże, ma wyjaśniać specjalnie powołana 30 osobowa komisja do spraw śmierci uczestników komisji do spraw pomylonych interwencji w Podkrajewie.

 Niestety ta sprawa może się delikatnie przedłużyć za sprawą nieobecności jednej z uczestniczek tej komisji To jest ,Pani Dżesiki G. Siostrzenicy wójta gminy Zarośle Duże.

Będziemy na bieżąco was informować o postępach w tej sprawie i w sprawie Pana Kazimierza D. który wytoczył milicji proces o naruszenie jego nietykalności cielesnej poprzez wytrącenie mu z ust ostatniego papierosa z paczki.

W tym celu wójt gminy Zarośle Duże również powoła specjalną komisję.

 

psychodeliczny Stolarz

 

Wiadomości

 

 

 

psychodelicznystolarz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments